Sibel Bostan

Sanırım çok şanslı bir günümde idi.  Sağ ayağımdaki ağrı ve parmaklarımdaki ara ara gelen zonklama hissinden sonra araştırma yapmaya koyulduğum ilk gündü o gün ve karşıma tesadüfen Dr.Selim Muğrabi ve Fulya Ayak Sağlığı çıktı. Web sayfasını, doktorun videolarını ve hakkında yazılanları tek tek inceledikten sonra randevu almaya karar verdim.

Selim bey ile olan ilk randevumda kendisine inanılmaz bir güven duydum. Ayağımdaki sorunu tek tek ve benim sorularımdan bunalmadan, usanmadan detaylı bir şekilde anlattı.

Tabanlığımı da yaptırdıktan kısa bir süre sonra Halluks Valgus ameliyatına karar verdik. Doktoruma öylesine güven duyuyordum ki ailemde herkes güle oynaya ameliyata gitmemi şaşkınlıkla izliyorlardı.

Ameliyatımın öncesini ve sonrasını harika geçirmemi sağlayan mükemmel insan, sevgili doktorum Selim beye ve asistanı Bahar hanıma sonsuz teşekkürler. Ne anlattılar ise onları yaşadım. Ne bir eksik ne de bir fazla.

Taksim Acıbadem Hastanesine yatışım, ameliyatım ve sonrasında güler yüzlü, bilgili ve nazik Bahar hanımı da hiçbir zaman unutmayacağım.

Tüm Fulya Ayak Merkezi çalışanları “İyi ki sizleri tanıdım.”

Sibel B.